Atbalsti mūs, lai mēs varētu atbalstīt mentorus

Pievienojieties komandai!

Ir pieci galvenie veidi, kā tu vari atbalstīt iniciatīvu “Tavs laiks — viņu nākotnei”.

  • Abonē jaunumus, lai neatpaliktu no visa aktualitātes.
  • Finanse kalpošanu katru mēnesi — veic īpašu ieguldījumu. Katrs eiro kalpo! Informāciju par ziedojumiem varat izmantot, lai atmaksātu daļu no ienākuma nodokļa. Organizācijas rekvizīti ir atrodami kontaktu lapā.
  • Palīdzi piesaistīt grantus, organizācijas un cilvēkus, kas vēlas sponsorēt kalpošanu.
  • Ziedo pasākumu, sporta aprīkojumu, preces vai biļetes, kuras var izmantot mentori ar saviem audzēkņiem. Jūs varat dalīties ar savām prasmēm meistarklasē mentoriem un audzēkņiem.

Kvalitatīvi kalnu velosipēdi

Mēs meklējam cilvēkus, kuri var vai nu ziedot velosipēdu, vai arī sponsorēt tā iegādi vai remontu. Mēs pieņemsim lietotus velosipēdus labā stāvoklī, ja tādi ir, un būsim gatavi tos salabot. Mums ir skaisti maršruti Latvijā, kur mentori ar pusaudžu grupām var kopīgi veikt aizraujošus velobraucienus.

Plastmasas laivas un plosti

Mēs meklējam plastmasas laivas un plostus labā stāvoklī. Tie var būt kanoe laivas, smailītes, gumijas plosti, SUP dēļi vai citi peldlīdzekļi ūdens izbraucieniem.

  • Kļūsti par brīvprātīgo — esi atbalsta grupa pasākumu laikā, strādā kalpošanas bāzē, palīdzi izstrādāt reklāmas un prezentācijas materiālus vai kalpo ar savu transportu.

Ja tu nolemj palīdzēt iniciatīvai “Tavs laiks — viņu nākotnei”, vari sazināties ar mums pa tālruni vai e-pastu. Mēs labprāt dzirdētu no tevis!

E-pasts: info@mentori.lv
Tālrunis: +371 20260605

Pasākumu kalendārs

Abonēšana

Ievadot savu e-pasta adresi, jūs piekrītat mūsu privātuma politikai.